Bir Witcher olduğunuzda, herkes ya da her şey sizi görmekten mutlu olmayacak. Özellikle de bu bir canavarsa. Netflix, The Witcher 2. sezondan yeni bir öngösterim klibi yayınladı, ancak Henry Cavill'in Geralt of Rivera'sının bu sahnede şükredecek çok az şeyi var. Geralt, Kıtadaki en iyi canavar avcılarından biri olabilir, ancak o bile zaman zaman rakipsiz olabilir. Ve bu durumda sihirli silahlar bile bu canavarı alt etmeye yetmez.

Yeni canavarlar sizi bekliyor. Hazır mısın? ⚔️

Tanış. NS. Myriapod. #TheWitcher Sezon 2. 17 Aralık. pic.twitter.com/vgpbjGxIpL

— The Witcher (@witchernetflix) 25 Kasım 2021

Yukarıdaki tweet'te belirtildiği gibi, Geralt'ın düşmanı bir Myriapod, özellikle insan boyutunda kötü bir böcek. Myriapod'lar Andrzej Sapkowski'nin Witcher oyununda tanıtıldıromanlar, bu yüzden gösteriye girmeleri kaçınılmazdı. Ancak bu böcek gerçek dünyadaki benzerlerine benziyorsa, yakınlarda birkaç Myriapod'un gizlendiği anlamına gelebilir. Neyse ki, Geralt'ın emrinde biraz sihir var. Bu klipte Geralt, sihirli bir kalkan olarak bir Quen işareti ve görünüşte sihirli bir kılıç kullanıyor. Ne yazık ki, Myriapod etkilenmedi.

 Witcher 2. sezon tanıtım klibi yeni silah ve canavarı gösteriyor

The Witcher'in 2. SezonuGeralt'ın yeni bir amaç bulması nedeniyle ilkinden farklı olacaktır: Prenses Ciri'yi (Freya Allan) Nilfgaardian'ın güçlerinden ve ayrıca prensesin içindeki muazzam, kontrol edilemez güçten korumak. Bu yüzden Geralt, Ciri'yi Witcher olmak için eğitildiği kale Kaer Morhen'e getiriyor. Bu arada Geralt'ın kayıp aşkı, Vengerberg'li Yennefer (Anya Chalotra), Nilfgaardian'ın tutsağı olarak çürür. ve Geralt hala hayatta olduğunu bile bilmiyor. Ancak Yennefer çaresiz olmaktan çok uzak ve kendini esaretten kurtarmak zorunda kalabilir.

Joey Batey dizide viral şarkı “Toss a Coin To'yu yazan ozan Jaskier olarak da rol alıyor. Senin Witcher'ın.” 2. sezon için eklenen yeni oyunculardan bazıları, elf büyücü Francesca Findabair rolünde Mecia Simson; Geralt'ın akıl hocası Vesemir rolünde Kim Bodnia; Lambert adında bir Witcher rolünde Paul Bullion; ve Nilfgaardian adına Ciri'yi avlayan kötü bir büyücü olan Rience rolünde Chris Fulton.

The Witcher'in ikinci sezonunun sekiz bölümünün tamamı Netflix'i yapacak. 17 Aralık'ta çıkış yapacak.