Samsung Galaxy Note serisi daha önce ölmediyse, muhtemelen şimdi

Bir Samsung Galaxy Note 20

İnsanlarla bahse girseydik, Samsung Galaxy'ye para yatırırdık Note serisi, aksi yöndeki bazı önerilere rağmen tamamen yok edildi ve bildirildiğine göre, Samsung'un 2022 akıllı telefon üretim planında yer almadığı için, her zamankinden daha fazla haklıymışız gibi görünüyor.

Güney Koreli ETNews sitesine göre bu, ancak bu bilgiyi nereden aldıkları belli değil.

Site, görünüşe göre bir Samsung Galaxy Note 22'nin olmayacağını, aynı zamanda Samsung'un bu yılın sonunda Galaxy Note 20 serisi üniteleri üretmeyi bırakacağını, yani yakında mağazalarda herhangi bir Note modeli bulmanın imkansız olabileceği anlamına geliyor. ikinci el telefonlardan daha iyidir.

  • Bunlar en iyi Samsung telefonları
  • Samsung Galaxy S21 Ultra, S Pen'i destekler
  • Samsung Galaxy'nin tamamını okuyun Note 20 Ultra incelemesi

Site, Samsung'un Note serisini terk etmesinin ana nedeninin, artık katlanabilir telefonlara odaklanması olduğunu iddia ediyor ve Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Samsung Galaxy Z Flip 4'ün beğenileri muhtemelen yeni bir Note ahizesi geldiğinde ortaya çıkıyor. aksi halde başaramadılar.

Samsung'un 2019'da 12,7 milyon iken 2020'de yalnızca 9,7 milyon Note sattığı bildirildiği gibi, bu mantıklı bir hareket tarzı olabilir.

Bunlar kulağa şöyle gelebilir: büyük rakamlar, ancak görünüşe göre Samsung, 2022'de katlanabilir Galaxy Z serisi için 13 milyon satış hedefliyor. > Samsung Galaxy Note serisi daha önce ölmediyse, muhtemelen şimdi

Samsung'un bir sonraki Ultra telefonu

Analiz: Note aralığı muhtemelen isim olarak ölüdür, ancak doğası gereği değildir

Biz yukarıdakileri alalım. bir tutam tuzla sızın, 2022'de yeni bir Not gelirse şaşırırız – ya da hiç.

Ancak bu muhtemelen önemli değil, çünkü Samsung Galaxy S22 Ultra hiç olmadığı kadar Note olacak gibi görünüyor.

Aslında, sızıntılar benzer kare bir tasarıma ve bir S Pen yuvasına sahip bir Galaxy Note telefonu olacağına inanılıyor. Yani Galaxy Note serisi muhtemelen öldü, ancak muhtemelen gerçekten değil.

  • Her gün gelen kutunuza TechRadar'dan en iyi şekilde yararlanın: bültenimize kaydolun