Geçen yıl Netflix, Universal Pictures'dan Red Notice'i aldığında büyük bir sıçrama yaptı ve film, yayın platformundaki en popüler filmlerden biri olmaya devam etti. Bu büyük ölçüde Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds'ın başrollerdeki inanılmaz yıldız gücünden kaynaklanıyordu. Şimdi Deadline, Johnson, Gadot ve Reynolds'ın Red Notice 2 ve Red Notice 3 için geri dönmesinin beklendiğini bildiriyor. Ek olarak, Netflix'in her iki devam filmini de arka arkaya çekmek için iddialı planları var.

Plan, gelecek yıl çekimlere başlamak olsa da, bu henüz kesinleşmedi. Johnson, Gadot ve Reynolds'ın son derece yoğun programları var ve üçünü yeniden sıraya koymak zor olacak. Devam filmlerinin oyuncu kadrosunu çekirdek üçlünün ötesine genişletmesinin nedenlerinden biri de bu. Deadline'ın raporu, Red Notice‘in genişletilmiş karakter listesini Ocean’s Eleven ile karşılaştırıyoryıldızlardan oluşan bir kadronun yer aldığı filmler. Yönetmen ve senarist Rawson Marshall Thurber'ın da geri dönmesi planlanıyor ve kendisinin de devam filmlerini yazmaya başladığı bildiriliyor.

Netflix, izlenme sayılarını yeleğe yakın tutmasıyla ün yapmış, ancak iki taksit daha taahhüdü var. Red Notice, bunun gerçekten de platformun 2021'in en iyi filmlerinden biri olduğunu gösteriyor. Netflix ayrıca yakın zamanda Rian Johnson'ın Knives Out<'unun iki devam filmini çekmek için bir anlaşma yaptı. /em>.

 Netflix çifti çekecek of Red Notice devamı arka arkaya

İlk Red Notice, Johnson'ın karakteri olan Özel Ajan John Hartley'i tanıttı. dünyanın en büyük sanat hırsızlarından ikisinin avı; Nolan Booth (Reynolds); ve Sarah Black, diğer adıyla The Bishop (Gadot). Sarah, Nolan'ın yakalanmasını ayarladıktan sonra, John'u yüzyıllar önce Kleopatra'ya ait olduğu varsayılan mücevherli bir yumurtayı çalmakla suçladı. Bu, Nolan ve John'un Sarah'dan önce kalan yumurtayı bulmak için hapishaneden kaçmak için beklenmedik bir ittifak kurmasına neden oldu.

Kırmızı Bülten'in sonu da düşündürücü görünüyordu. Bu üçlü ile gelecekteki maceralar, bu yüzden bugünün haberi tamamen beklenmedik değildi. Çekimler 2023'te başlarsa, Red Notice 2 ve Red Notice 3 2024'te Netflix'e gelebilir. Ancak, Netflix'in devam filmlerini bir yıl veya daha fazla arayla yayınlayın.