Pahalı ama mükemmel bir masa altı koşu bandı

Lifespan TR1200-DT3 incelemesi

(Resim: © Matt Evans)

TechRadar Kararı

< p>Lifespan TR1200-DT3, ayakta masaları olanlar için mükemmel bir yürüyüş koşu bandıdır. Bluetooth masaya monte konsolun kullanımı ve gezinmesi kolaydır ve kemer geniş, uzun ve rahattır, ağır yürüyüşçüler için bile idealdir. Bununla birlikte, büyük boyut, kompakt bir yürüyüş pedi arayan insanlar için uygun olmayabileceği anlamına gelir ve düşük maksimum hız, ciddi bir koşu oyununuzsa, daha geleneksel bir koşu bandı ile daha iyi durumda olduğunuz anlamına gelir.

Artıları

 • +

  Mükemmel performans

 • +

  Şok emici

 • +

  Yüksek ağırlık sınırı

Eksileri

 • Pahalı

 • Hacimli

Bu, TechRadar'ın Lifespan TR1200-DT3 incelemesidir. Geri kalan en iyi masa altı koşu bantlarına ne kadar uygun olduğunu görmek için bir ayakta masası olan ve olmayan koşu bandında yürümek için zaman harcayarak yürüyen koşu bandına iyi baktık. 

Size biraz zaman kazandıracağız ve evet, bunun şimdiye kadar test ettiğimiz en iyi yürüyüş koşu bandı olduğunu söyleyeceğiz. Ancak, bu herkes için değil: TV izlerken adımlarını atmasına yardımcı olacak düşük maliyetli, kolay depolanabilir bir koşu bandı isteyen biri, Bluefin Fitness gibi daha ince, daha az ağır hizmet tipi bir yürüyüş pedi ile daha iyi olabilir. Görev 2.0. 

Bu koşu bandı daha ağır bir iş: Daha kolay taşıma için tekerlekleri var, ancak Christian Bale'in Batmobil'i de öyle. Çoğu yürüyüş pedinden daha büyük bir koşu bandıdır ve ister evde ister iş yerinizde olsun, orta veya daha büyük ayakta masaları ve çoğu ofis alanı olanlar için çok uygundur. Küçük alanlar ve bir dolapta veya kanepenin arkasında evde kullanışlı depolama için biraz fazla hantaldır. 

Ancak bu, bunun harika bir koşu bandı olduğu gerçeğini değiştirmez. Pahalıdır, ancak eski kuzeni TR5000 kadar pahalı değildir. 350 kg ağırlık kapasitesine sahiptir. Sessiz. Akıllı adım teknolojisine sahiptir. Bluetooth konsolunun kullanımı, özellikle ayakta duran bir masadan son derece kolaydır. Kullanabileceğiniz büyük bir ayakta masanız varsa, bu masa altı koşu bandı, ileri düzeyde bir kullanıcıysanız veya daha ağır bir yürüyüşçüyseniz mükemmel bir eşliktir. 

Lifespan TR1200-DT3 masa altı koşu bandı: Fiyat ve bulunabilirlik 

Lifespan TR1200-DT3 koşu bandının fiyatı şu anda Avustralya'da mevcut değilken, ABD'de 1,199 ABD Doları ve İngiltere'de 1,099 ABD Doları'dır. Amazon ne yazık ki şu anda stokta yok, ancak Lifespan web sitesinde (yeni sekmede açılır) dünya çapında mevcut olan bazı birimler var.  

Ömür TR1200-DT3 incelemesi

Ömür boyu TR1200-DT3 masa altı koşu bandı: Tasarım 

Tasarım puanı: 5/5

TR1200’un estetiği oldukça açıklayıcıdır. 160 cm uzunluğunda, 72 cm genişliğinde ve 18 cm yüksekliğinde olan bu, öne monte edilmiş iki tekerleği olan tıknaz gece yarısı mat bir makinedir. Kutudan çıkar çıkmaz neredeyse hazır olarak gelir, böylece onu belirtilen istasyona götürmeniz yeterlidir ve işte oradadır. Konsolu koşu bandına bağlamanın ötesinde herhangi bir montaj gerektirmez.  

Bununla birlikte, makinenin kalınlığı ve yüksekliği, örneğin bir dolaba veya bir kanepenin arkasına saklamanın daha zor olduğu anlamına gelir. Geniş bir depolama alanınız yoksa, ofisinize çok kalıcı bir ektir. 

Kemer 127cm x 51cm boyutlarında geniş ve uzundur, bu nedenle üzerinde rahatça yürünebilecek kadar büyüktür ve koşu bandının ne zaman çalıştığını net bir şekilde görebilmeniz için işaretlenmiştir; bu, bunun gibi özellikle sessiz bir koşu bandınız olduğunda çok önemlidir. biri olduğunu iddia ediyor. Koşu bandını yukarı kaldırıp “koşu moduna” çevirmek için el veya yan korkuluk yoktur: bu özellikle bir yürüyüş makinesidir. 

Güvertenin kendisi fenolik termoset plastikten yapılırken, kasayı daha fazla plastik oluşturuyor. Altı bağımsız kompresyon şoku, kayış üzerinde süspansiyon sağlayarak yürürken herhangi bir darbeyi azaltır. Koşu bandı, maksimum ağırlığı 350 libre veya 159 kg'a kadar olan ağır kullanıcılar için üretilmiştir. Tasarım açısından TR1200, yürüyüşe özel bir koşu bandında isteyebileceğiniz hemen hemen her şeye sahiptir. 

Kullanım ömrü TR1200-DT3 masa altı koşu bandı: Özellikler 

Özellik puanı: 3/5

Diğer masa altı koşu bantları gibi, TR1200 de tamamen içerikle dolu. Tek bir şeyi ve tek bir şeyi iyi yapmak için tasarlandı: çalışırken rahatça yürümenizi sağlar. 

Eğim yok, çünkü Lifespan'a göre, “çalışırken yokuşta yürümek, vücudunuzu nötr bir pozisyondan alıp sırtınıza ve eklemlerinize baskı uyguladığı için ergonomistler tarafından önerilmez.” En yüksek hızı saatte dört mil kadardır, hızlı bir yürüyüş veya koşu için yeterlidir, ancak gerçek bir koşu modu söz konusu değildir. 

Ancak, burada vurgulamak istediğimiz, çoğu kontrol konsolunda yer alan çok güzel birkaç özelliği var. Başlangıç ​​olarak, konsol koşu bandına takılabilir, ancak öncelikle Bluetooth ile çalışması gerekiyor, bu da size konsolu istediğiniz yere yerleştirme özgürlüğü veriyor. Bununla birlikte, bu makinenin nasıl çalışması gerektiğini vurgulayan bir masa veya başka bir ünite üzerinde desteklenecek şekilde tasarlanmıştır. Koşu bandını ön odanızda kullanmak için bağımsız bir ünite olarak istiyorsanız, konsol ergonomik bir uzaktan kumanda değildir. 

Konsolda yerleşik bir adım sayacı vardır, bu sayede ne kadar mesafe yürüdüğünüzü ve bugün o sihir 10.000'e ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Zaman, kalori ve mesafe gibi olağan metriklerin tümü izlenir ve daha doğru kalori ve adım takibi için boyunuzu ve kilonuzu girebilirsiniz. 

Konsol ayrıca güvenlik anahtarının bulunduğu yerdir. içerir: elbisenize tutturun ve koşu bandından masanızdan uzağa atladığınızda (veya düştüğünüzde), anahtar çekilir ve konsol, durması için koşu bandına bir Bluetooth sinyali gönderir.

Ömür boyu TR1200-DT3 incelemesi

Lifespan TR1200-DT3 masa altı koşu bandı: Performans

Performans puanı: 5/5 p>

Ömür boyu üzerinde yürümek rahattır. Geniş kayış, bol miktarda sırt alanı sağlar ve bu altı amortisör ağırlığını çekerek, ister özel egzersiz ayakkabısı ister düz ayakkabıyla her adımı son derece konforlu hale getirir. 

Hem geleneksel koşu ayakkabılarıyla hem de nispeten destekleyici olmayan Vans spor ayakkabılarıyla test ettik ve her ikisinde de hoş bir deneyim oldu. İş toplantımı yaparken koşu bandında nereye gittiğime bakmama gerek yokmuş gibi hissettim ve rahatça ekranıma bakabildim. 

Ünite, koşu bandının fısıltı kadar sessiz olduğunu iddia ediyor, bu da biraz yanlış bir adlandırma: 2.25 HP sürekli görev motorundan net bir vızıltı geliyor, ancak bölge dışına çıkıp görevlerinize odaklanmak için yeterince sessiz, özellikle de ofiste kulaklık tak. Bununla birlikte, amortisörler, ritmi yakaladığınızda adımlarınızı maskeleme konusunda iyi bir iş çıkarıyor. 

Güvenlik anahtarı, test etmek için koşu bandından atladığımızda ve koşu bandını içeride durdurduğumuzda güzel ve duyarlıydı. bir saniye. Konsol aracılığıyla yürümek istediğiniz belirli bir zamanı veya hedefi girebilirsiniz ve sayısal okumalar başlamadan önce sizi geri sayarak hazırlanmanız için size zaman tanır. Ayrıca ilerlemenizi kaybetmeden ara verebilirsiniz.

 Satın alın,… 

yeriniz var

< p>Denediğimiz en iyi masa altı koşu bandı ama tıknaz bir Range Rover gibi yapılmış.

Ayakta bir masanız var

Dikme masası gibi doğru ekipmanla eşleştirildiğinde son derece iyi çalışır. Çalışma şeklinizde devrim yaratın. 

Daha ağır taraftasınız

İster kaslı bir sporcu olun, ister şu anda fazla kilolu olun, bu koşu bandının etkileyici bir 350 lbs ağırlık sınırı vardır. 

 Almayın eğer < /h2>

Bütçeniz kısıtlı

Neredeyse 1200$/£1100 ile TR1200, piyasadaki en ucuz koşu bandı değil.

Gerçekten biraz koşmak istiyorsunuz

4mph'lik bir maksimum hızda, düzenli olarak iç mekanlarda koşu yapmayı seviyorsanız bu koşu bandı sizin için uygun değildir. 

Matt Evans