En iyi Kara Cuma fırsatlarını toplamakla meşguldük ve yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak istiyorsanız yılın bu zamanı her zaman verimlidir. Perakendeciler, uygun fiyatlı Chromebook'lardan üst düzey Dell'lere kadar hemen hemen her markada fiyatları düşürüyor. Bu, Black Friday dizüstü bilgisayar fırsatlarını büyük bir indirimle puanlamaya gelince, seçim yapmakta zorlanacağınız anlamına gelir.

Ve küresel mikroçip kıtlığı etrafımızı sararken, büyük ihtimalle bu anlaşmalar uzun süre ortalıkta kalmayacak. En iyi fırsatların çoğunun hızla tükeneceğini umuyoruz, bu nedenle harika bir dizüstü bilgisayar indirimi görürseniz ve bunun sizin için doğru olduğunu biliyorsanız, bunun için gitmelisiniz.

5 Black Friday 2021 için 500 doların altında dizüstü bilgisayar fırsatları

 • Gateway 15,6 inç Ultra İnce Dizüstü Bilgisayar — <strong>179$</strong>, 249$ oldu
 • HP 14 inç Chromebook — 179 $, 279 $ oldu
 • Dell Inspiron 15 3000 — 200 dolar, 389 dolardı
 • Asus VivoBook 15 — 280, 450 dolardı
 • HP 17Z-CP000 — 315 $, 500 $ oldu

Gateway 15.6-inç Ultra İnce Dizüstü Bilgisayar

 Black Friday 2021 için 500 doların altında 5 dizüstü bilgisayar fırsatı — Dell Dahil!

< p>Neden Satın Almalısınız?

 • Fiyatına göre harika görüntü
 • Çok sayıda liman çeşidi
 • Hafif işler için iyi özellikler
 • Dört renkte gelir

Okul veya hafif işler için sağlam bir dizüstü bilgisayar mı arıyorsunuz? Bu Ağ Geçidi, yalnızca mükemmel fiyatı için değil, aynı zamanda özellikler açısından sunduğu büyük değer için de ideal bir seçimdir. Gereksinimleriniz mütevazıysa ve bu Kara Cuma günü bir miktar para biriktirmek istiyorsanız, bu dizüstü bilgisayar elde etmek için mükemmel bir dizüstü bilgisayar.

Onu bu kadar olağanüstü bir anlaşma yapan şeylerden biri de sergilenmesi. Bu fiyata 15,6 inçlik geniş bir ekran elde etmek nadirdir ve 1080p çözünürlükle gelen birini bulmak daha da nadirdir, ancak burada tam olarak bunu elde edersiniz. Her senaryoda keskin ve net olacak, bu da 200 doların çok altında bir fiyat çalma anlamına geliyor.

Başka yerlerde de etkileyicidir. USB-C, USB-A, HDMI ve microSD dahil olmak üzere çok çeşitli bağlantı noktalarına sahip olursunuz, bu nedenle burada seçenek sıkıntısı olmaz. Dahili özellikler oldukça giriş seviyesidir — Intel Pentium Silver N5030 işlemci, 4 GB bellek ve 128 GB eMMC depolama — ancak belge yazmak ve e-posta göndermek gibi gündelik işler için tam olarak doğru olacaktır. Hatta ücretsiz olarak sunulan bir yıllık Microsoft 365 Kişisel üyeliğine sahip olacaksınız.

HP 14 inç Chromebook

 Black Friday 2021 için 500 ABD Dolarının altında 5 dizüstü bilgisayar fırsatı — Dell Dahil!

Neden Satın Alınır:

 • Tablet olarak da kullanılabilen 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar
 • 13 saatten fazla süren etkileyici pil ömrü
 • ChromeOS hafiftir ve kullanımı kolaydır
 • Çekici gümüş ve siyah renk şeması

2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlar bugünlerde çok popüler ve nedenini anlamak kolay. Belgelerinizi yazmak gibi standart masaüstü çalışmalarından bir anda tablete geçebilirler. HP'nin 14 inç Chromebook'u farklı değil ve çift kullanım özelliği, onu en sevdiğiniz filmlerin keyfini çıkarmak ve oyun oynamak için olduğu kadar günlük iş görevleriniz için de iyi hale getiriyor. Ve dokunmatik ekranı hem dizüstü hem de tablet konfigürasyonlarında çalıştığı için, nasıl kullanırsanız kullanın ekstra kontrol derecesine sahip olursunuz. Bir Kara Cuma Chromebook fırsatı arıyorsanız, bu en iyilerinden biridir.

Bir Chromebook olan bu dizüstü bilgisayar, doğal olarak Google'ın ChromeOS işletim sisteminde çalışır. Bu hızlıdır, hafiftir ve dosyalarınızı herhangi bir cihazdan erişebilmeniz için bulutta depolar. Bu, hızlı ve hafif olmasına yardımcı olur ve diğer yönlerden de hafiftir — bu dizüstü bilgisayar 3 pound'un biraz üzerinde çalışıyor. Ve 13,5 saatlik pil ömrüyle, hareket halindeyken çalışmak istiyorsanız tüm gün (ve daha sonra biraz) dayanır.

Dahili özellikleri mütevazı: Bir Intel Pentium Silver N5000 alırsınız. işlemci, Intel UHD Graphics 605, 4 GB bellek ve 64 GB eMMC depolama. Bu herhangi bir rekor kırmayacak, ancak gündelik iş ve eğitim için taşınabilir bir dizüstü bilgisayar pazarındaysanız idealdir.

Dell Inspiron 15 3000

 Black Friday 2021 için 500 doların altında 5 dizüstü bilgisayar fırsatı — Dell Dahil!

Neden Satın Almalısınız?

 • Geniş 15,6 inç ekran
 • Hızlı NVMe depolama alanı
 • Çok sayıda kullanışlı bağlantı noktası
 • Üst sınıf, birinci sınıf görünüm ve his

Dell, iş ve eğitim için en iyi dizüstü bilgisayarlardan bazılarını, uzun yıllar süren ve yıllarca süren premium tekliflerle yapar. Belge yazmak, projeleri yönetmek veya film izlemek gibi gündelik işler için yeni bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, bu Dell Inspiron 15 3000 hiç de kolay değil. Şu anda mevcut olan en iyi Dell dizüstü bilgisayar Kara Cuma fırsatlarından biridir.

Cömert 15,6 inç ekranı, çalışmadığınız süre boyunca size içerik izlemek için bolca alan sağlar ve HDMI bağlantı noktası, biraz daha fazla ekran alanına ihtiyacınız varsa harici bir monitör takabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bir SD kart okuyucusu ve üç adet USB-A bağlantı noktası vardır, bu nedenle bir şey takmanız gerektiğinde seçenekleriniz yetersiz kalmamalıdır.

İçeride bir Intel Celeron N4020 işlemci, Intel UHD Graphics 600, 4 GB bellek ve 128 GB NVMe SSD elde edersiniz. Bunlar oldukça mütevazı özelliklerdir ancak hafif işler ve eğitim için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Aslında SSD, NVMe teknolojisini kullanır, yani standart sürücünüzden çok daha hızlıdır. Bu, dosyaları aktarmak ve Windows'u hızlı bir şekilde yüklemek için mükemmel olacaktır. Dolayısıyla, bankayı kırmayacak büyük bir dizüstü bilgisayarın peşindeyseniz, Dell Inspiron 15 3000 harika bir seçimdir.

Asus VivoBook 15

 Black Friday 2021 için 500 ABD Dolarının altında 5 dizüstü bilgisayar fırsatı — Dell Dahil!

Neden Satın Alınır:

 • 1080p çözünürlüğe sahip geniş 15,6 inç ekran
 • Intel i3 işlemci hafif işler için mükemmeldir
 • İnce ekran çerçeveleri şık ve modern görünür
 • Çok sayıda bağlantı noktası seçeneği
 • li>

Asus'un VivoBook serisindeki dizüstü bilgisayarların tümü, ince ekran çerçeveleri ve çekici gümüş ve siyah renk şemaları ile harika görünüyor, ancak görünüm için şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı. Asus VivoBook 15 bunun en iyi örneğidir ve kullanırken görülmekten gurur duyacağınız bir cihazdır.

Küçük büyük kolaylıklarla dolu. Örneğin, 15,6 inçlik geniş ekranı, üzerinde çalışmak için harika olan keskin 1080p çözünürlüğe sahiptir ve size içerik tüketimi veya yan yana birden çok belge üzerinde çalışma için bolca alan sağlar. Sayısal tuş takımına sahip eksiksiz bir klavye ve Windows Hello ile kolay oturum açma için izleme dörtgeninde yerleşik bir parmak izi sensörü düğmesi vardır. Ve klavye, yazmayı mutlak bir esinti haline getiren rahat, ergonomik bir açıyla kendini destekler.

Yanlarda, USB-C, USB-A, HDMI ve Ethernet hepsi mevcuttur. En hafif görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebilecek bir Intel Core i3-1005G1 işlemci, Intel UHD Graphics, 4GB RAM ve ışık hızında 128GB NVMe SSD ile güçlendirilmiştir. Oyun dizüstü bilgisayarı değildir, ancak iş ve boş zaman için mükemmel bir çok yönlüdür.

Şimdi Satın Alın

< h3>HP 17Z-CP000

 5 dizüstü bilgisayar Kara Cuma 2021 için 500 doların altında fırsatlar — Dell Dahil!

Neden Satın Almalısınız:

 • Büyük 17,3 inç ekran
 • Standart olarak 8 GB bellek
 • Windows 11 ile birlikte gelir
 • Hızlı şarjlı pil hızla tükenir

Büyük, 17 inçlik bir dizüstü bilgisayarın bu kadar büyük bir indirim aldığını her gün görmüyorsunuz, ancak bu HP dizüstü bilgisayar Kara Cuma fırsatı, muhtemelen tüm yıl boyunca göreceğiniz en iyilerden biri olacak. HP 17Z-CP000, 17,3 inçlik devasa bir ekrana sahiptir ve onu jilet gibi ince çerçevelerle bir araya getirerek film izlerken veya oyun oynarken etkileyici bir deneyim sunar.

İçeride, standart olarak AMD Radeon Graphics, 128GB NVMe SSD ve 8GB bellek içeren bir AMD Athlon Gold 3150U işlemci bulunur. Bu parçaların her biri, güçlü bir AMD Ryzen 7 5700U işlemciye, 16 GB RAM'e ve devasa 1 TB NVMe SSD'ye kadar yükseltilebilir. Bu, bu dizüstü bilgisayarın aklınızdaki her türlü kullanım durumuna uyarlanabileceği ve her yapılandırmanın mükemmel bir Kara Cuma indiriminden yararlanmaya devam edebileceği anlamına gelir.

Bu kadar çok güç potansiyeliyle, bu mükemmel bir beygir gücü dizüstü bilgisayarıdır.&#8217 ; daha zorlu iş yükleri için idealdir. Hızlı şarj olan bir pili (45 dakikada %50'ye varan güç sağlar) takın ve hareket halindeyken bile performansınızı asla kaybetmeyin.

Bu dizüstü bilgisayar fırsatlarını Kara Cuma'da 500 doların altında mı satın almalısınız yoksa Siber Pazartesi'yi mi beklemelisiniz?

Bugünlerde, Kasım ayı indirimleri sadece Kara Cuma ile sınırlı değil — Düşünülmesi gereken Siber Pazartesi de var. Fiyatların daha da düşüp düşmediğini görmek için Siber Pazartesi'yi beklemenin daha iyi olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Ama gerçekte, bunu yapmaya gerçekten gerek yok. Hatta geri tepebilir.

Bunun nedeni, küresel bir mikroçip sıkıntısının ortasında olmamız, yani perakendeci tedariklerinin muhtemelen normalden daha kısıtlı olması. Kara Cuma indirimlerinin popülaritesini de eklediğinizde, çok uzun süre beklerseniz aradığınız uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarın tükendiğini görebilirsiniz. Bu bir hayal kırıklığı olur.

Siber Pazartesi'de tatil için zamanında teslimat yapan daha ucuz bir fırsat bulursanız, satın aldığınız ürünü her zaman iade edebilirsiniz. Ama gerçekten beklemeye gerek yok — En iyi fırsatların çoğu büyük olasılıkla Kara Cuma'ya düşecek ve sizin için doğru anlaşmayı görürseniz, tetiği çekeceğinizden emin olmalısınız.

Okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. , ve neleri kapsadığımızı dikkatli ve bağımsız olarak seçeriz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Bir satın alma işlemi yapmadan önce bunların hâlâ geçerli olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Dijital Trendler, okuyucularımız için yaptığımız işi destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.