25.11.2021 19:30

Saat kaç Hawkeye 3. bölüm Disney Plus'ta yayınlandı mı?

Hawkeye 1. ve 2. bölümler için spoiler var.

Biliyor musunuz? Hawkeye 3. bölümün Disney Plus'a ne zaman geleceğini bilmek ister misiniz? Marvel'in en son TV şovunun bir sonraki bölümü, 1 Aralık Çarşamba'da yayıncıya gelecek, bu yüzden bekleme uzun sürmeyecek.

Onları son gördüğümüzde , Clint Barton ve Kate Bishop biraz zor durumdaydı. İlki, Eşofman Mafyası'na teslim olmuştu ve başka biri için çalışıyormuş gibi görünen sağır ama çok yetenekli süper kahraman Echo tarafından sorguya çekilmeyi bekliyordu. 

Bu arada Kate, Clint'i tutsaklarından kurtarmaya çalışıyordu. Ama açıkçası, zorla girmesi ters gidiyor ve şimdi ikisinin de uzun uzadıya sorgulanması muhtemel. Bundan sonra ne olacağını görmek ilginç (ve şüphesiz eğlenceli) olacak.

Bunu akılda tutarak, Hawkeye'ın 3. bölümünün Disney Plus'ta ne zaman yayınlanacağını bilmek isteyeceksiniz. Bu bölümde, Echo'nun geçmişi ve amaçları hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Ayrıca Hawkeye'ın fragmanlarında ve TV reklamlarında yoğun bir şekilde tanıtılan araba kovalamaca sahnesini de bekliyoruz. Ne de olsa Clint ve Kate'in peşinden koşan Eşofman Mafyası, bu yüzden umarım bu haftaki bölümde büyük bir sahne alırız.

Ama dalıyoruz. Hawkeye 3. bölümün ne zaman çıkacağını ve Disney Plus serisinin tam yayın planını öğrenmek için okumaya devam edin.

Hawkeye 3. bölüm Disney Plus'ta ne zaman çıkacak?

Hawkeye 3. bölüm Disney Plus'ta ne zaman yayınlanacak?

Hawkeye 3. bölüm Disney Plus'ta 1 Aralık Çarşamba  12:00 PT/03AM ET/08:00 BST/12:30PM IST/tarihinde yayınlanacak 17:00 AEST.

Diğer tüm MCU TV şovlarında olduğu gibi, Hawkeye'ın yayınlanma süresi, dünyanın neresinde yaşadığınıza bağlı olarak değişecektir. ABD'dekiler için geç bir gece olacak. İngiltere'deki izleyiciler gibi diğerleri için, bir sonraki iş vardiyanız başlamadan önce erken bir başlangıç ​​anlamına gelebilir. Marvel şovları genellikle iş yerlerinde tartışılır, bu nedenle birinin spoiler vermesi durumunda öne geçmek isteyebilirsiniz.

3. bölümü günün ilerleyen saatlerine kadar izleyemezseniz, sosyal medyada belirli kelimeleri veya hashtag'leri susturmak istiyorum. Yayınlamadan önce hiçbir şeyin mahvolmasını istemiyorsanız #Hawkeye, #Hawkeyespoilers ve #Hawkeyeepisode3 gibi içeriklerin sesini kapatmalısınız.

Hawkeye on Disney Plus yayın planı

Hawkeye 3. bölüm ne zaman Disney Plus'ta yayınlandı mı?

3 ila 6. bölümlerin Disney Plus'a ne zaman geleceği de dahil olmak üzere Hawkeye için tam yayın planı:

  • < Strong>Hawkeye 1. bölüm: 24 Kasım (Şu anda mevcut)
  • Hawkeye 2. bölüm: 24 Kasım (Şu anda mevcut)
  • Hawkeye 3. bölüm: 1 Aralık
  • Hawkeye 4. bölüm: 8 Aralık
  • Hawkeye 5. bölüm:15 Aralık
  • Hawkeye 6. Bölüm: 22 Aralık

Dizi'nin ilk iki bölümü  47 dakika 49 dakika ile başlıyor , 3. bölümün benzer uzunlukta olmasını beklerdik. Diğer tüm canlı aksiyon MCU şovlarının bölümleri o kadar uzundu, ancak animasyon dizisi olan What If…?, kıyaslandığında çok daha kısaydı.

3. bölümden sonra, Hawkeye için zaten yarı yolda olacağız. Bu, gösteri sona ermeden önce yakalanacak yalnızca üç giriş olacağı anlamına geliyor. Bu, Marvel Studios'un daha önce Loki ile yaptığı gibi ikinci bir sezon için yenilemeye karar vermediği sürece.

Hawkeye 3. bölüm için bir tanıtım fragmanı var mı?

Disney Plus'ta Hawkeye 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Henüz değil. Marvel, Disney Plus'ta Hawkeye 3. bölüm için bir teaser yayınlamadı. 3. bölümde Clint, Kate, Echo ve mafyanın bu araba kovalamaca dizisinde yer alacağına dair önceki varsayımımızda haklıysak, teknik olarak dizinin bir sonraki bazılarını gördük. giriş.

Hawkeye'nin TV şovunun yarısına geldiğimizi düşünürsek, Marvel tarafından yakında sezon ortası bir fragmanın yayınlanmasını bekleyebiliriz. Stüdyo bize önceki TV dizisinin gelecek bölümlerine dair bir fikir verdi, bu nedenle burada da aynı şeyi yapacaklarından eminiz.

Источник