WSiz ya da sevdiğiniz biri yeni bir akıllı telefona çok ihtiyaç duyuyor ya da bildiğiniz bir teknisyen için çorap dolduruyor musunuz, bu Verizon Black Friday fırsatlarında erken dönemde gördüğümüz en iyi indirimlerden bazıları var. şimdiye kadar tatil alışveriş sezonu. Verizon, ABD'deki en büyük ikinci ağ servis sağlayıcısı olarak biliniyor olabilir, ancak operatörün çevrimiçi mağazası, amiral gemisi telefonlardan kulaklıklar ve akıllı saatler gibi mobil aksesuarlara kadar her şeyde harika indirimler sunuyor. Hemen dalabilmeniz için en iyi beş Verizon Black Friday fırsatını burada topladık.

Verizon Black Friday fırsatları: Bugünün en iyi teklifleri

 • Fitbit Charge 5 &#8212 ; 130 $, 180 $ oldu
 • Samsung Galaxy Buds Pro — 150 $, 200 $ oldu
 • Apple iPhone 12 Mini — Sınırsız planla ayda 0 ABD dolarından başlayarak 600 ABD dolarıydı
 • Apple iPhone 12 — Bir tane alın, bir tane ücretsiz alın
 • Google Pixel 6 — Bir tane alın, bir tane ücretsiz alın Sınırsız planla

Fitbit Ücreti 5 — 130 dolardı, 180 dolardı

 Bugün alışveriş yapabileceğiniz en iyi Verizon Black Friday fırsatları

Fitbit

Neden Satın Alınır:

 • Mükemmel gelişmiş paket fitness izleme işlevleri
 • Bilekte rahat
 • İyi pil ömrü
 • Dahili GPS ve kalp atış hızı monitörü

Fitness giyilebilir dünyasında Fitbit hala liderliğini sürdürüyor. Fitbit Charge 5, Apple Watch gibi tam donanımlı bir akıllı saate ihtiyacınız yoksa, ancak daha az Spartalı ve daha fazlasını istiyorsanız harika bir aktivite takipçisidir (ve şu anda sunulan en iyi Black Friday Fitbit fırsatlarından biridir). temel bir bileklik izleyicisinden daha tam özellikli. Beşinci nesil Charge, çok sayıda fitness ve sağlık izleme işleviyle yüklü olarak gelir. GPS aracılığıyla hızınızı ve mesafenizi, kalp atış hızınızı, stres seviyenizi, yakılan kalorileri ve daha fazlasını takip edebilir ve 20 özel egzersiz modu ile birlikte gelir. Bir Fitbit Premium aboneliği ile daha da gelişmiş izleme ölçümlerinin kilidini açabilir ve Charge 5 ile altı aylık ücretsiz deneme süresi elde edersiniz, böylece Premium özelliklere bir kuruş harcamadan bir şans verebilirsiniz — bu, halihazırda almakta olduğunuz indirime ek olarak 60 ABD doları değerinde ekstra bir değerdir.

Samsung Galaxy Buds Pro — 150 dolardı, 200 dolardı

 En iyi Verizon Black Friday fırsatları bugün alışveriş yapabilirsiniz

Neden Satın Almalısınız:

 • Kulak ta rahat
 • Şık ve cep dostu şarj kutusu
 • İyi ses kalitesi
 • Otomatik ses geçişi harika bir özelliktir

Apple AirPods'u herkes biliyor, ancak iPhone kullanıcısı değilseniz, piyasada daha iyi gerçek kablosuz kulaklıklar var. Bu yığının tepesine yakın bir yerde, bugün mevcut olan en iyi Black Friday kulaklık fırsatlarından biri olan Samsung Galaxy Buds Pro oturuyor. Rahattırlar, kulağa harika gelirler ve küçük şarj kutuları sayesinde cebinize kolayca sığarlar. Galaxy Buds Pro ayrıca, çevrenizdeki sesleri duyabilmeniz için (örneğin yoğun bir caddedeyken ve dışarıda olmak istediğinizde) gürültü engellemeyi hızlı bir şekilde devre dışı bırakmanıza olanak tanıyan aktif gürültü önleme ve otomatik ses geçişi gibi bazı üstün özelliklere sahiptir. çevrenizin farkında olun veya biriyle konuşmanız gerekiyorsa) kulaklığınızı çıkarıp ortalıkta dolaşmanıza gerek kalmadan.

Apple iPhone 12 Mini — Sınırsız planla ayda 0 ABD dolarından başlayarak 600 ABD dolarıydı

 Bugün satın alabileceğiniz en iyi Verizon Black Friday fırsatları

Andrew Martonik/Digital Trends

Neden Satın Almalısınız:

 • Daha küçük telefonları sevenler için mükemmel boyut
 • Donanım ağırlığının çok üzerindedir
 • Harika kamera modülü
 • Daha büyük kardeşleriyle aynı işlevselliğe sahiptir

Küçük telefonlar, iPhone 13 Mini ve iPhone 12 Mini'ye geri döndü ve iPhone satışlarında büyük bir paya sahip olmasalar da, daha cep dostu akıllı telefonları tercih eden bizler onlara minnettarız. Gözünüzü dört açıp bir indirim bekliyorsanız, o zaman Verizon Black Friday fırsatları, mükemmel Apple iPhone 12 Mini'yi en az bir fiyata (bu, 64GB model için, hiçbir ücret ödemeden) kazanma şansınızdır. takas gerekli). iPhone 12, Apple'ın akıllı telefon serisindeki en iyi değer olmakla kalmıyor, aynı zamanda sağlam donanımı — iPhone 12'nin içindeki çipin aynısı — ve harika kamera modülü. Ücretsizden çok daha ucuza gelmez, bu nedenle operatör değiştirmek ve/veya Sınırsız plana geçmek istiyorsanız, bu, şu anda en sevdiğimiz Kara Cuma telefon fırsatlarından biri. telefonlar.

Apple iPhone 12 — Bir tane alın, Sınırsız planla ücretsiz bir tane alın

 Bugün satın alabileceğiniz en iyi Verizon Black Friday fırsatları

Neden Satın Alınır:

 • Mükemmel donanım performansı
 • Pürüzsüz ve hızlı yazılım arayüzü
 • Harika kamera modülü
 • Birden çok renk seçeneğiyle çekici gövde tasarımı

iPhone 12 ve iPhone 12 Mini, Apple'ın 2020 akıllı telefon sürümlerinin amiral gemisi modelleriydi ve biraz son nesil bir model satın almanın sakıncası yoksa (ve satın alabilirler) şimdi çok değerliler. 2021'de modası geçmiş olarak adlandırılamaz). Ayrıca iPhone 12 Mini'nin daha küçük boyutuna göz dikmiyorsanız, o zaman standart Apple iPhone 12 yürekten önerebileceğimiz bir modeldir: Apple'ın hızlı A14 Bionic çipinde çalışır ve mükemmel bir uçtan uca – Edge OLED dokunmatik ekran. Kamera modülü hem oldukça yetenekli hem de kullanımı kolaydır ve iOS'tan beklediğiniz gibi yazılım arayüzü sorunsuz ve sezgiseldir. iPhone 12'de gerçekten pürüzlü kenarlar yok, bu nedenle yeni Phone 13'e savurganlık yapmak istemiyorsanız — daha fazlası için iPhone 13 ve iPhone 12 karşılaştırmamıza bakın — birden fazla cihaz satın almak istiyorsanız bu harika bir Verizon Black Friday fırsatıdır.

Google Pixel 6 — Bir tane alın, Sınırsız planla ücretsiz bir tane alın

 Bugün satın alabileceğiniz en iyi Verizon Black Friday fırsatları

Andy Boxall/Digital Trends

Neden Satın Almalısınız:

< ul>

 • Bir Android amiral gemisi için büyük değer
 • Mükemmel ve güncel Android 12 yazılımı
 • Canlı 6,4 inç çentiksiz ekran
 • Çok iyi kamera modülü
 • Mükemmel Google Pixel 4'ün ardından Pixel 5 ile biraz hayal kırıklığına uğradık. Neyse ki Google, yeni Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ile kendini kurtardı. Standart Google Pixel 6, harika kamerası ve sorunsuz Android yazılım deneyiminden rakipsiz değerine kadar bu akıllı telefon serisinde sevdiğimiz her şeyi geri getiren giriş seviyesi modeldir. Pixel 6, Android 12 (yıllarca süren güncellemeler dahil) ile birlikte gelir ve Google'ın bu mobil işletim sisteminin arkasındaki ana etkenlerden biri olduğu düşünülürse, bu akıllı telefonun size en sorunsuz Android deneyimlerinden birini sunması şaşırtıcı değildir. #8217;bulacağım. Verizon Black Friday fırsatları, iki satın aldığınızda ücretsiz olarak bir puan kazanmanıza olanak tanır ve bunu şu anda mevcut olan en iyi Google Pixel 6 Black Friday operatör tekliflerinden biri haline getirir. İki tane satın almak istemiyorsanız, Sınırsız plana kaydolduğunuzda 200 ABD doları tutarında bağımsız bir indirimden yararlanabilirsiniz.

  Biz okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Bir satın alma işlemi yapmadan önce bunların hâlâ geçerli olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

  Dijital Trendler, okuyucularımız için yaptığımız işi destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.