23.06.2022 08:00

Bu ücretsiz Google TV güncellemesi, çağlardaki en iyi yeni özelliğini getiriyor

Ses çalar yükleme…

Bu yazar gibi, Google TV önerileriniz çocuğunuzun izleme alışkanlıkları tarafından lekelendiyse, harika haber şu ki, izlemeniz için bir sonraki önerilen şovunuz muhtemelen Puppy Dog Pals veya Blippi'den daha uygun bir şey olacaktır.

Hem ebeveynleri hem de apartman dairelerini paylaşanları çok rahatlatan bir şekilde, Google TV sonunda ücretsiz bir güncellemeyle birden fazla kullanıcı profilini kullanıcılara sunuyor.

Yazılım yükseltmesi artık bir hanenin her üyesinin kendi profili, yani her kişiye, o profile ilişkin önceki bireysel görüntülemelerine dayalı olarak alakalı öneriler gösterilecektir.

Bu, kullanıcılardan en çok istenen özelliklerden biriydi ve ilk olarak, birkaç ay sonra rafa kaldırılmadan önce, geçen yıl Ekim ayında platforma eklendiği duyurulmuştu. 

Bekleme sırasında, Google çocuk profilleri ekledi, ancak bugünün güncellemesi sonunda platformu, uygulamalarını kullanıyorsanız, piyasaya sürüldüğünden bu yana hemen hemen birden fazla kullanıcı profili sunan Netflix ve Disney Plus beğenileriyle uyumlu hale getiriyor.

Uyumlu cihazlara sahip kullanıcılar, önümüzdeki haftalarda, özelliği içerecek şekilde ayarlanan mevcut donanım yazılımı güncellemelerine dikkat etmelidir; Chromecast with Google TV dongle'ın sahipleri, güncellemeyi son 24 saat içinde aldıklarını zaten söylemiştir.

Bu ücretsiz Google TV güncellemesi, çağlardaki en iyi yeni özelliğini getiriyor

Google TV profilleri arasında geçiş yapabilir ve gerçekten istediğiniz önerileri aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Analiz: Uzun süredir gecikmiş güncelleme, hiç bitmeyen Netflix kaydırmasının sona ermesine yardımcı olacak

Google TV, saygıdeğer Android TV'nin fiili olarak yerini alacak şekilde duyurulduğunda, yeni platformlardan biri olarak akıllı öneriler ön planda vurgulandı. ;s temel özellikleri.

Düzgün çalıştığında, Google TV’nin akıllı önerileri daha önce duymamış veya düşünmemiş olabileceğiniz bir şov veya film çekme becerisine sahiptir.

Ancak, daha akıllı öneriler sunmak şöyle dursun, birden fazla kullanıcı hesabının olmaması, Google TV uyumlu cihazların birçok kullanıcısının can sıkıcı bir şekilde izleme önerilerine katlanmak zorunda kalması anlamına geliyordu ve bazı önerilen TV şovları ve filmler tamamen uygunsuzdu. 

Sorunu düzgün bir şekilde ele alan bir güncellemeyi sunmanın bu kadar uzun sürmesi birçok kullanıcı için büyük bir hayal kırıklığı ve sürpriz kaynağı olabilir, ancak yine de yeni güncelleme özellikle kullanıcılar için memnuniyetle karşılandı. karar felcinden muzdarip ve bir akşam eğlencesinin peşindeyken hiç bitmeyen Netflix parşömeni.

Kevin Lynch  ve BAFTA British Academy Video Game Awards jüri heyetinin bir üyesiydi. En yeni AV donanımlarını, akıllı telefonları ve bilgisayarları incelemenin yanı sıra, Kevin müzik teknolojisinde de uzmanlaşmıştır ve çoğu zaman en yeni DAW'ları, MIDI kontrol cihazlarını ve gitar modelleyicilerini adım adım ilerletirken bulunabilir. Bow Bells'in sesi içinde doğan Kevin aynı zamanda sorunları nedeniyle ömür boyu West Ham hayranıdır.

Источник