Bir sanat eseri olarak ikiye katlanan bir TV'nin peşindeyseniz, tüm boyutlarda 1.000$'a varan indirimler sağlayan bu Samsung Frame TV Kara Cuma fırsatını kaçırmak istemeyeceksiniz. Frame TV, 32- 85 inç arası. Kara Cuma'nın gelişiyle birlikte, ev sinema sistemi kurulumunuz için yeni ve lüks bir TV'ye para harcamak için harika bir zaman olan bir sürü Kara Cuma TV fırsatı görüyoruz. 4K, QLED ve kolay akış gibi akıllı özellikler sunan ve tümü yaşam alanınıza mükemmel uyum sağlayan bir pakette bir araya getirilmiş bir TV istiyorsanız, Frame'e göz atmalısınız. Bu, şu anda mevcut olan en iyi Kara Cuma fırsatlarından biri, bu nedenle dizüstü bilgisayarlardan ev aletlerine kadar her şeyde hangi indirimlerin mevcut olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Şimdi Satın Alın

Bugünün en iyi Samsung Frame TV Kara Cuma fırsatı

 Bu Samsung Frame TV Kara Cuma fırsatını kaçırmayın — 1.000 $'a varan tasarruf edin

Neden satın almalısınız:

 • İki katına çıkan TV bir sanat eseri gibi
 • Boşluksuz duvar montajı şık görünüyor
 • Yüksek kaliteli 4K QLED ekran
 • En sevdiğiniz hizmetlerden kolayca akış yapın
 • ul>

  Samsung, 32 inç'ten 85 inç'e kadar olan boyutlarıyla son derece popüler Frame TV'sinde 1.000 $'a varan tasarruflarla büyük indirimler sunuyor.

  • 32 inç Samsung The Frame TV: 450$, 600 dolardı — SÖZLEŞMEYİ GÖRÜNTÜLE
  • 43 inç Samsung The Frame TV: 800 $, 1.000 $ oldu — SÖZLEŞMEYİ GÖRÜNTÜLE
  • 50 inç Samsung The Frame TV: 900$, 1.300$'dı — Anlaşmayı Gör
  • 55 inç Samsung The Frame TV:  1.000 ABD Doları, 1.500 ABD Dolarıydı — SÖZLEŞMEYİ GÖRÜNTÜLE
  • 65 inç Samsung The Frame TV: 1,500$, 2000$'dı — ANLAŞIMI GÖRÜNTÜLE
  • 75 inç Samsung The Frame TV: 2.200 ABD Doları, 3.000 ABD Doları — SÖZLEŞMEYİ GÖRÜNTÜLE
  • 85 inç Samsung The Frame TV: 3.300 ABD Doları, 4.300 ABD Dolarıydı — ANLAŞAYI GÖRÜNTÜLE

  Samsung Frame TV, şık görünümü ve TV'nin her ortama uyumunu sağlayan boşluksuz duvar montajı sayesinde, tasarım ve iç mekan meraklıları arasında piyasadaki en popüler TV'lerden biridir. Kullanılmadığı zaman, Çerçeve sanatı sergilemek için kullanılabilir ve parlaklık ve renk ayarlarını düzenleyebilir ve görüntülenen sanatı evdeki dekor düzeninize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Bu, bu TV'yi güzel, yüksek kaliteli görüntüler sergileyen, ancak kullanılmadığında kendini kamufle eden büyük bir TV isteyenler için mükemmel bir uzlaşma haline getiriyor.

  QLED ekranı ve 4K çözünürlüğü sayesinde TV'yi kullandığınızda hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Quantum Dot Teknolojisi, parlak, canlı renkleri yıkamadan elde etmenizi sağlarken, Quantum İşlemci daha net bir görünüm için resimleri ve sesi optimize edebilir ve ayrıca izlediğiniz her şeyin olabildiğince iyi görünmesi için içeriği 4K'ya yükseltebilir.

  < p style="text-align: center;">Şimdi Satın Alın

  Bu Samsung Frame TV Kara Cuma fırsatını mı satın almalısınız yoksa Siber Pazartesi'ye kadar beklemeli misiniz?

  İster 32 inçlik bir Samsung Frame TV satın alıyor olun, ister büyük, kötü 85 inçlik bir versiyona göz kulak olun, geri kalmayın. Bu fırsatlar kaçırılmayacak kadar iyi ve bir anlaşma yapmak için Siber Pazartesi'ye kadar beklerseniz, tam olarak bu olabilir! Siber Pazartesi'de daha da iyi bir anlaşma yapıp yapamayacağınızı görmenin cazip olduğunu anlıyoruz, ancak gerçekte, en iyi anlaşmaların çoğu zaten indi ve bu anlaşmalar Siber Pazartesi'den önce sona erebilir veya hisse senetleri tükenebilir . Stok seviyelerini etkileyen küresel çip kıtlığı ile bu, bu yıl çoğu perakendeci için daha da büyük bir risk. Hayal kırıklığı yaşamamak için en iyi fırsatları şimdi satın alın ve tereddüt etmeyin.

  Bu bayram sezonunda ailenizle birlikte yeni TV'nizde Noel filmleri izlemeyi dört gözle bekliyorsanız, yeni TV'nizin tatil için zamanında gelmesini sağlamak için teslimat tarihlerini kontrol etmeyi unutmayın. Bir anlaşmayı ne kadar erken yaparsanız, hediyeleriniz o kadar çabuk ulaşır. Aynı ürünü Cyber ​​​​Pazartesi günü daha ucuza bulursanız panik yapmayın! Her zaman yeni fırsatı yakalayabilir, ardından mevcut siparişinizi iptal edebilir veya ürünü geri ödeme için iade edebilirsiniz. Her iki durumda da, en iyi anlaşmaların uzun süre değişmeyeceği garanti edilmez, bu nedenle pazarlık yapmak istiyorsanız hızlı hareket etmeniz gerekir.

  Okurlarımızın kalite konusunda en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. ürün ve hizmetler ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Bir satın alma işlemi yapmadan önce bunların hâlâ geçerli olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

  Dijital Trendler, okuyucularımız için yaptığımız işi destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.