31.01.2022 19:00

Başkanlık Günü indirimleri öncesinde Amerika'nın en iyi yatağında 250$ indirim kazanın

Ses çalar yükleme…

İyi uyku çok önemlidir ve bunun için geceleri dinlenebileceğiniz rahat bir yere ihtiyacınız vardır. Eğer o ‘yer’ lüks fiyat etiketi olmadan el yapımı lüks bir Saatva yatak olmak için bu fırsat tam size göre: Özel indirimimiz sayesinde Saatva'da 1.000$ ve üzeri siparişlerde 250$ tasarruf edin. Şu andan itibaren 6 Şubat'a kadar kullanılabilir. 

Bu 250$'lık tasarrufu, toplam siparişiniz 1.000$ veya daha fazla olduğu sürece herhangi bir Saatva ürününde kullanabilirsiniz, ancak biz bunu En iyi yatak rehberimizin başında yer alan lüks bir yaylı melez Saatva Classic. 250 ABD doları indirimle, bir kraliçe boy 1.445 ABD dolarına (1.695 ABD dolarıydı) düşürülür, bu da bu kalitede bir yatak için rekabet eder.

Bu aynı zamanda diğer müşterilerin Classic'te alacağından 50 $ daha fazla, ancak daha pahalı bir Saatva satın almak istiyorsanız, o zaman sizin için daha iyi Saatva yatak fırsatı, 4.000 $ değerindeki siparişlerde 450 $'a varan bir tasarruf sağlar. veya daha fazlası

Bu, en çok oy alan uyku markasından büyük bir tasarruf ve Başkanlar Günü yatak satışlarından önce Saatva'dan daha iyisini görmemiz olası değil.

p>

250$ Kazanın Başkanlar Günü satışları öncesinde Amerika'nın en iyi yatağında indirim

Saatva'ya özel TechRadar indirimi: 1.000$+ üzerindeki siparişlerde 250$ tasarruf edin
Bu özel tasarruf, toplam sipariş değeriniz 1.000 ABD Doları veya daha fazla olduğu sürece herhangi bir Saatva yatak, karyola veya yatak kombinasyonunda kullanılabilir. Markanın genel satışında, bu indirim düzeyine erişmek için en az 2.000$ harcamanız gerekir, bu da markanın daha uygun fiyatlı yataklarında ekstra tasarruf için mükemmel bir tekliftir.

Saatva dokuz yapar. Organik bir Beşik Yataktan 50 farklı sertlik seviyesine sahip ayarlanabilir bir yatağa (Saatva Solaire) kadar uzanan toplam şilteler. Satın aldığınız yatağa bağlı olarak 15-25 yıl arasında değişen garantilerle yeni Saatva'nızı evde denemek için 180 geceniz olacak.

Daha da iyisi, Saatva ücretsiz Beyaz Eldiven Teslimat hizmeti sunuyor. kurulum uzmanları, yeni Saatva'nızı doğrudan tercih ettiğiniz odanıza, uyumaya hazır olarak teslim eder. Eski yatağınızı bile çıkarırlar. 

Marka, gerektiğinde yatağınıza sertlik, yumuşaklık veya serinlik katmak için en iyi yatak üstlerinden birini ve ayrıca bir dizi lüks nevresim aksesuarını yapar. Saatva Ağırlıklı Battaniye'yi ($'dan başlayan fiyatlarla) ve markanın organik yastıklarını ve yumuşak dokunuşlu yatak koruyucusunu yatağınızı korumak ve onu ferah ve rahat hale getirmek için öneriyoruz.

Claire Davies

Источник