14.01.2022 20:55

Apple Watch SE, Amazon'da destansı bir fırsatla rekor düşük fiyata düştü

Ucuz bir Apple Watch fırsatı arıyorsanız, Amazon'da artık Apple Watch SE var. Cep telefonu sadece 299$'a satılıyor (329$'dı). Bu, 30$'lık bir indirim ve 40 mm Apple akıllı saat için gördüğümüz en düşük fiyat.

Apple Watch SE, Apple Watch 7 ile aynı özelliklerin çoğunu paylaşıyor, ancak daha düşük bir fiyat noktasında. SE'de her zaman açık ekran ve EKG uygulaması bulunmazken, akıllı saat aktiviteyi, uykuyu ve yakılan kalorileri takip eder ve yüksek veya düşük kalp atış hızı algılandığında sizi bilgilendirir. Suya dayanıklı akıllı saat ayrıca bildirim alma, aramaları yanıtlama ve metinleri doğrudan bileğinizden yanıtlama özelliğiyle bağlantıda kalmanıza yardımcı olur.

Apple'ın en yeni akıllı saati, Cellular özellikli Series 7, şu anda 449 $ fiyatla satılıyor – bugünün Apple Watch SE anlaşmasından 150 $ daha fazla. Apple Watch SE'de EKG ve kan oksijen takibi bulunmazken, akıllı saat Fitness Plus ile birlikte gelir ve aktiviteyi, uykuyu, kalp atış hızını ve yakılan kalorileri takip eder ve sadece 299$'a satışta.

< h2 id="today-apos-s-best-apple-watch-deal">Bugünün en iyi Apple Watch fırsatı

Apple Watch SE, Amazon'da destansı bir anlaşmayla rekor düşük fiyata düştü

Apple Watch SE (40 mm, GPS + Hücresel): 329$ 299$ Amazon'da
50 ABD Doları Tasarruf Edin –
 Amazon, Hücresel özellikli Apple Watch SE'yi yalnızca 299 ABD Doları karşılığında satışa sunuyor. Bu, 30 dolarlık bir indirim ve 40 mm akıllı saat için gördüğümüz en düşük fiyat. Bugünkü anlaşma Midnight Black ve Starlight spor bandı için geçerlidir ve LTE bağlantısını içerir. iPhone'unuz uzaktayken bile saatinizde internet ve telefon bağlantısı kurmanıza olanak tanır.

Daha fazla Apple Watch fırsatı

Daha fazla alışveriş yapın en ucuz Apple Watch fırsatlarını ve indirimlerini içeren derlememizi sunar ve şu anda gerçekleşen en iyi Apple Watch 7 fiyatlarını ve fırsatlarını görebilirsiniz.

Super Bowl'umuzla yaklaşan indirimlere de göz atabilirsiniz. TV fırsatları ve 2022 Başkanlar Günü satış rehberi.

Источник