Önceden aydınlatılmış bir Noel ağacı, kurulum söz konusu olduğunda çok zaman kazandırır ve doğrudan süslemelere geçmenizi sağlar (aynı zamanda evcil hayvanlar ve çocuklar için daha dayanıklıdırlar). Günümüzün LED ışık seçenekleri her zamankinden daha dayanıklıdır ve en yeni ağaçlar, mobil uygulamalar ve diğer araçlar aracılığıyla daha akıllı çalışmaya bile olanak tanır. Favori akıllı ağaçlarımızı farklı stiller ve tercihler için çeşitli seçeneklerle topladık.

Not: Sahte, önceden aydınlatılmış Noel ağaçları söz konusu olduğunda, dallar tipik olarak PVC'den yapılır, bu nedenle ağaç “türleri” pek bir şey ifade etmez, ancak türler, dalların nasıl görüneceğinin bir göstergesi olabilir, bu nedenle burada bir amaca hizmet ediyor. Ayrıca, şekillendirmenin daha hızlı olmasını istiyorsanız, başlamadan önce birkaç lastik eldiven alın.

Evergreen Classics Twinkly 7,5 fit Aspen Pine

 2021 için en iyi akıllı Noel ağaçları

Twinkly, akıllı tatil aydınlatmasında uzmandır, bu nedenle teknolojilerini bu yüksek kaliteli Evergreen Classics 7,5 metrelik ağaca ekledikleri iyi bir haber. Daha gerçekçi ağaçları tercih ederseniz, bu dalların otantik bir ladini taklit etme biçimine bayılacaksınız, dekorasyon yerleştirmek için ideal ve daha fazla kamusal alana dayanacak kadar dayanıklı — ayrıca, mümkün olduğunda manuel şekillendirmeyi önlemek için güncellenmiş bir tasarımla gelir ve 2.541 dal ucu için kurulum süresini büyük ölçüde kısaltır.

Ancak ışıkların kendileri: Bu ağaç, 390 RGB LED ışıkla birlikte gelir; bu, onları tercih ettiğiniz renk ve desenlere göre değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Twinkly uygulaması aracılığıyla her şeyi kontrol edebilir, bir program oluşturabilir ve her şey yolunda gidene kadar renkleri özelleştirebilirsiniz. Akıllı bir Noel ağacıyla ilgileniyorsanız, burası mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır.

Ev Dekoratörünün Koleksiyonu 7,5 fit Twinkly Rainbow Black Spruce

 En iyi akıllı Noel ağaçları 2021 için

Yılbaşı ağacı ışıklarını sever misiniz — gerçektenOnlar gibi? O zaman, her zaman daha fazla olan bir ağaç elde edebileceğiniz zaman, daha az ışığı olan bir ağaçtan memnun olmayabilirsiniz. Bu bizi inanılmaz bir 600 Twinkly RGB LED ışığına sahip bu 7,5 fitlik modele getiriyor. Bir odayı gerçekten aydınlatabilen ve kişiselleştirilmiş bir ekranla göz kamaştıran bir ağaçtan hoşlanıyorsanız bu mükemmel bir seçimdir (yine Twinkly'nin son derece yetenekli uygulamasıyla desteklenir).

Ağacın 3.400'den fazla yaprak dökmeyen ucu vardır ve ihtiyacınız olan her şeyi kutudan çıkarabilmeniz için destek için katlanır metal bir stand ile birlikte gelir. Bu kadar karmaşık bir ağaçla kurulum biraz daha uzun sürebilir, ancak bu parlak ağaç kesinlikle etkileyicidir.

Mr. Noel 9 metrelik Noel ağacı

 2021 için en iyi akıllı Noel ağaçları

Daha büyük bir alanı doldurmak için fazladan yükseklik arıyorsanız, bu Bay Noel ağacı Vermont Spruce tasarımı ve yerleşik akıllı ışıklarıyla arkanızda. Dayanıklı LED ışıklar, 40 farklı ışık modu dahil, istediğiniz herhangi bir renk veya renk düzenine ayarlayabileceğiniz RGB modelleridir. 2.5000'den fazla alev geciktirici dal ucunun düzenlenmesi de nispeten kolaydır, bu da bu boyuttaki bir ağaç için önemlidir.

Ağaç ayrıca Alexa uyumludur. Bu, Alexa'ya ruh halinize göre ışıkları maviye veya yeşile çevirmesini söylemek gibi sesli komutlar verebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, ağacı açıp aynı anda Noel müziği çalmak gibi diğer akıllı cihazları yöneten Alexa rutinleriyle ağacı senkronize etmeyi de kolaylaştırır.

Balsam Hill 6 metrelik Ön aydınlatmalı Noel ağacı

 2021 için en iyi akıllı Noel ağaçları

Bu akıllı ağaç, Blue Spruce tasarımı ile Twinkly'nin akıllı LED ışıklarının — kalite ve istediğiniz tüm akıllı aydınlatma özelliklerinin harika bir karışımı. PVC iğneler ve 886 dallar, herhangi bir renk ve çeşitli farklı zamanlama seçenekleri için programlanabilen ışıklardan yararlanmak için dayanıklı ve iyi aralıklıdır. Ayrıca dalları, ekstra ampulleri ve sigortaları düzenlemek için koruyucu bir eldiven ve sezon dışında ağacı saklamak için bir çanta da hazırsınız!

Evergreen Classics 7,5 fit Washington Spruce

img class=”aligncenter” src=”/wp-content/uploads/the-best-smart-christmas-trees-for-2021-dd89175.jpg” alt=” 2021 için en iyi akıllı Noel ağaçları ” />

Herkes Noel ağacı ışıklarını kontrol ederken bir uygulamayla uğraşmak istemez. Bu Every Classics modeli, ilk seçimimize çok benziyor, ancak bir uygulamaya güvenmek yerine, denemek için 10 farklı hareket efektiyle gelen 400 LED ışığın renklerini ayarlamak için kullanabileceğiniz ayrı bir uzaktan kumandaya sahip oluyorsunuz. Bu ağacın ayrıca önceden kablolanmış bölümleriyle ve fazladan fiş olmadan kurulumu çok kolaydır.